ümraniye esenevler su tesisatçısı

Ümraniye Esenevler su tesisatçısı firmamız robotla tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel sistemler ile deneyimli kadromuzu birleştirmiş bulunmaktayız. Uzman ekibimiz su kaçağı tespiti alanında harika teknikler kullanır. Fayans düşünün. Fayansın altında su sesleri geliyor. Veyahut fayansın üzeri ıslak kalıyor gibi problemler olabilir. Orada sesleri toplayacak cihaz takarız. Mikrofon alıcısı olarak denebilir. Sesleri anlık dinlerken farklı gürültüleri mekanizma ile filtreleriz ki her zaman doğru noktaları bulabilelim. Mutfaktan gelen su seslerinin yerini bulmak için on beş dakika ortalama zaman yeterlidir. O noktada milimetrik bir kırma yaparız. Ardından içerideki suların dışarı fışkırdığını görebilirsiniz. Gerisi onarım aşamasından ibarettir.

Esenevler Tesisat Firmaları

Esenevler su tesisatçısı içi tıka basa atık, kir, kireç, tortu ile dolmuş radyatörler için uygun standartlarla petek temizliği çalışması yapmaktayız. Kimyasal çözücüler ile ne kadar kireç ve diğer oluşumlar varsa toz kıvamına getirilmesi sağlanır. Petek kenarındaki hava alma kısmını bilirsiniz. Havlupan yani banyodaki duvara döşenmiş sökülebilir petek, evin içinde kolektör gibi yapılardan sistemi bağlayıp oradaki kirleri kimyasal ile çözüp basınçlı su ile cihazda kalmasını sağlayabiliriz. Bu sayede en soğuk peteklerin bile ılık değil sıcak hava yaymasını sağlayabiliriz. Enerji tüketiminde petekler için tasarruf oluşturucu güzel tarafları da vardır.

Ümraniye Esenevler su tesisatçısı güçlü makineler ile tıkanıklık açma işlemi yapmaktayız. Dıştan fayansın içinin kırılması olmadan çelik atık delici aparatın kullanılması ile işlem yapıyoruz. İnsan gücü kesinlikle yoktur. Bu uzuv robot cihaza takılır. Belli güç ile gönderilir. Pimaş kanalı içinden kullanılır. Önüne geçen tüm nesneleri ilerletir ve herhangi bir pimaş kanalındaki uzun süredir devam eden açılmaması problemleri için birebirdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*