şişli izzetpaşa su tesisatçısı

Şişli İzzetpaşa su tesisatçısı firmamız kameralı su arıza tespiti, kombi petek temizleme ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. İçi kir tutmuş ve ısınmayan petekler için onarım işlemleri yapmaktayız. Kaloriferdeki borudan veya panelden kirli petek sularının akması için nano kapatıcılar kullanabiliriz. Dıştan da sızmayı durdurucu sarma yapabiliriz. Paneli tıkanan ve kirlenen peteklerde kimyasal temizleyici kullanarak birkaç saatte petek temizliği yapabiliriz. Sıcaklıkların belirlenmesi birkaç dakika sürecektir. Bu sayede sorun düzeyini termal kamera ile bulabiliriz. Bağlantı yapılacak iki kablo ile kaloriferlere erişim sağlayıp hızlıca tüm kirliliğin hızlı devir daim ile alınması sağlanır. Sıcak havayı daha iyi iletecek peteklerin yanı sıra doğal gazı daha az tüketen petekler içinde önerebiliriz.

İzzetpaşa Tesisat Ustaları

İzzetpaşa su tesisatçısı tıkalı giderde atık alanını bulan firmayız. Görüntülü cihazınız varsa bu zor değildir. Bunu temin etmemek için ve eski nesil cihazlar ile tıkanıklık açma çalışması tesisata zarar verebilir. Neredeyse çamur kıvamında olan atık alanı ne kadar kalın ve geniş alana yayılmış olsa da tesisata açıcı yay göndererek adım adım ilerletiriz. Örneğin, taşan, lağım kokusu gelen tuvalet sorunu için gider borusu içine atıkla temas eden yayın çalıştırılması atıkları uzaklaştırır ve bunu birkaç sefer daha derinden yapmamız ile sorunlar yok olacaktır.

Şişli İzzetpaşa su tesisatçısı su tesisat borularında sızıntı bulan firmayız. Su sızıntıları gözle görülmeyecek yerlerde meydana gelir ve akan sulardan dolayı komşunuzla aranızı bozabilir. Kullanılan boruların eskimiş olması, eğim hataları ve daha birçok neden bu su kaçağı sebeplerine örnek gösterilebilir. Bu kaçakların son bulması için kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Son teknoloji cihazlarla yapmış olduğumuz bu işlemde tespit aşamasında hiçbir tadilat işlemi olmayacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*