şişli yayla mahallesi su tesisatçısı

Şişli Yayla Mahallesi su tesisatçısı firmamızla kameralı su kaçağı bulma, kırmadan tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmetleri alabilirsiniz. Kireçli kaloriferlerde petek temizliği yapan servisiz. Petek türü fark etmeksizin bizi arayabilirsiniz. İki sene aralıkla mutlaka temizlenmesini önermekteyiz. Kimyasal ile petek temizleme işlemi tortu, kireç tabakası ve her türlü yabancı maddeyi, tesisata ilaçlı su gönderecek cihazımız ve aynı anda devir daim yapılması ile birlikte tüm maddeleri almamız ile başlar. Peteklerinizin ısıtmama sorunu bulunuyorsa ve sorun dairenizden kaynaklı ise bunu aynı gün içerisinde çözüm kavuşturmaktadır.

Yayla Mahallesi Su Tesisat Ustası

Şişli Yayla su tesisatçısı muslukların su akıtmasını onaran firmayız. Mutfak tezgahından su akması problemlerinde su kaçağı tespiti işlemleri ile onarım yapabiliriz. Mutfak tavanından su akması gibi nedenler suyun betona sızdığı bölgede oluşabilir. Asla geciktirmeyin. Kılcal da olsa tesisatta sızıntı varsa basınç ölçümü ile anlayabiliriz. Su sızıntısı eğer orası sağlam ise bataryadaki gövde ve iç aksamları tek tek kontrol ederiz. Mutfak lavabo taşından su gelmesi durumlarında ise macun çekebiliriz. Tesisat patlağı cihazımıza yansıyor ise konumunu özel dedekör ile tarayabiliriz gerisi sorunun ne olduğuna göre onarımı içermektedir.

Şişli yayla su tesisatçısı tamirat gerektirmeden tıkanıklık açma cihazı ile kanallardaki atıkları temizlemekteyiz. Lavabo pimaşı veya evye borusunda sıkışmış sakal, saç artıklarını kırmadan temizlemek için gerekli olan su püskürtme başlığıdır. Kameralar artık parmak ucu kadar küçük alanlar kaplamaktadır. Kablo ile sarkıtılır ve problemin teşhisini koyarız, yerlerini de bilmemizden dolayı en güzel şekilde tıkanan lağım kanallarını basınçlı su ile zarar vermeden yıkarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*