şişli cumhuriyet mahallesi su tesisatçısı

Şişli Cumhuriyet Mahallesi su tesisatçısı olarak makineli tıkanıklık açma, su kaçağı bulma ve kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Kaloriferdeki ısı düşüşünü önlemek için petek temizliği işlemlerinin yapılmasındaki verimliliğin kullanılan petek kalitesi ile de orantılı olduğunu söylemekteyiz. Demir döküm ile alüminyum petekler bir değildir. Ama her ikisi de temizlenebilir. Ne kadar petek kanallarını tıkayan madde varsa güçlü sökücüler eşliğinde alınması sağlanabilir. Yaklaşık birkaç kilo kadar petekteki kireci, tortuyu biriktirecek hazne vardır ve özellikle klozet gibi kanallara dökerek tekrar peteklere dolmasını önlüyoruz. Banyonuzdaki tesisat girişleri kullanılır ve bazı petekler ilk devrede kapatılır, sonraki devrede açılır ve kimyasalın eşit ve verim alıcı yerleşmesi sağlanır, en sonunda kirli suları da çeker, kalorifere temiz su ekleme işlemi de yapmaktayız.

Cumhuriyet Mahallesi Kameralı Tesisatçı

Şişli Cumhuriyet Mahallesi su tesisatçısı evin tavanını, duvarını ıslatan su boruları nasıl bulunur sorusu için su kaçağı tespiti ile tarama fonksiyonları ileri seviyedeki sistemleri kullanmaktayız. Tavanda su akıntısı oluşturan su tesisatı için komşunun evinde su sızıntısı için cihaz ile tarama, araştırma yapma özelliği olan zemine yerleştirilen ses toplayıcı akustik ses detektörü gibi teçhizatlar kullanılabilir. Bazen ise salon gibi yalnızca petek boruları olan odalardaki petek borularındaki sızıntıları anlamak için termal kamera, onarmak için ise ilaçlı kapatıcı gibi çalışmalar yapabiliriz.

Şişli Cumhuriyet Mahallesi su tesisatçısı petek kirlerini sökecek kimyasal ile tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. Tuvalet kanallarının iç dizaynını bozmadan robot cihazdaki kıvrımlı yay yardımı ile ne kadar kirlenme ve tıkanma varsa ilerletici ve kanalizasyona yollayıcı etkileri kullanabiliriz. Lavabo sistemlerinin yine içinden spiral tel yardımı ile tüm yine küçük ve irili ufaklı her ne nesne olursa olsun onların açılmasını yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*