maltepe bağlarbaşı tesisatçı

Maltepe Bağlarbaşı tesisatçı firmamız tıkalı gider açma, kombi petek temizleme ve kameralı su kaçağı tespiti servisleri vermektedir.  Kaloriferler için makineli petek temizliği işlemi yapmaktayız. Alüminyum veya farklı petekler için, zemine döşenmiş, bireysel ve merkezi ısıtma kaloriferlerinin sıcaklığını yükseltmek için kesinlikle her sene veya en fazla iki senede bir yaptırmanızı önermekteyiz. Takılacak bir makine ve sırf kalorifer kullanımına uygun kaliteli kimyasallar ile ekonomik olarak petekleri ısıtmak aslında mümkündür. Tüm kirli maddelerin alındıktan sonra ortaya çıkacak olan içi tertemiz petek boruları ve panelleridir. Ağır kireç maddeleri, yoğun çamurlu oluşumlar, pas ve ne kadar madde varsa bu uygulamadan sonra suyun çekimi yapıldığı sırada alınır ve petek atıklarını ayrı yerde toplayan filtrede kalır. Size kalan ise her ay gelen aşırı doğal gaz faturasını düşürmek için bu faydalı etkiler ve sıcaklık açısından biraz daha yüksek değerler olacaktır.

Bağlarbaşı Su Tesisat Ustası

Bağlarbaşı tesisatçı taşma yapan lavabo için tıkanıklık açma ekiplerince tazyikli su uygulaması yapmaktayız. Sabit duran nesneler bu özellik ile ilerlemeye başlar. Ağır lağım nesneleri için kıvrımlı yay ile en temiz hali ile sorunsuz giderleri sizlere sunabiliriz. Günde birkaç defa tıkanan lavabolardan, hiç gider suyu eksilmeyen tuvaletler, banyo ve küvetler içinde bizleri arayabilirsiniz. Çünkü robot cihazın kamera fonksiyonları ile de görerek müdahale ediyoruz.

Maltepe Bağlarbaşı tesisatçı su tesisatlarında su kaçağı tespiti için özel deneyimli İstanbul tesisat firması arıyorsanız, doğru yerde olduğunuzu bildirmek isteriz. Çünkü taş, toprak, mermer, beton, fayans ile kaplı tesisat borularındaki kaçak noktasını ses dedektörleri ile bulabiliyoruz. Tarama fonksiyon kalitesi için cihazdan ince ayarları frekans derinliğini değiştirerek uygulayarak alakalı problemi görüp o noktaya yoğunlaşır ve onarım yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*