güngören güneştepe su tesisatçısı

Güngören Güneştepe su tesisatçısı firmamız su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı hizmetleri vermektedir. Günümüzde en iyi petek temizliği modeli, tekniği olarak güçlü su çekim ve temizleme filtrelerini önermekteyiz. Bu cihazı satın almanıza gerek yoktur. İki sene zaten kolay kolay petekler kirlenmez. Verimi gayet iyi alırsınız. Cihazı getirip en soğuk kalan peteği tek tek veya havlupan ile tümünü veya yarısını aynı anda temizleyebiliriz. petek yıkama, kombi bakımı hizmetleri sağlamaktayız ve ortalama altı petek iki saatte temizlenebilir. Önce kirli sular boşaltılır ve ilaç ile petekte sıkışan kirleri çözünür duruma getirip devir daim ile filtremizde sıkışmasını sağlar. Petek için tasarruf düşünceleriniz varsa mutlaka bu hizmeti öneriyoruz.

Güneştepe Kameralı Tesisatçı

Güneştepe su tesisatçısı evinizin, iş yerinizin lağım suyu içinde kalması, taşkın olması gibi sayısız durumlarda tıkanıklık açma işlemlerini önermekteyiz. Pimaş ve alakalı sıhhi tesisat bağlantı gideri içinden müdahale etmekteyiz. Klozetin altındaki gider tıkandı ise o noktaya inmek için fayansı kırmala uğraşmayız. Akıllı robot sistemleri kullanıyoruz kıvrımlı yay takımına geçeriz. Kanalın içinde bu tel motorun gücünden beslenerek titreşim vermeye başlar ve atıkların bir aradaki durumuna son verir. Çok geçmeden sabit duran atıklar hızlıca kanalizasyona akar. Gideri kırmadan açma veya farklı sıhhi tesisat atık borusu problemi için de aynı teknikler ile çözüm getirmekteyiz.

Güngören Güneştepe su tesisatçısı ile tıkanan su tesisatını açmak için özel kimyasal ile kanalları yıkamaktayız. Zararsızdır ve geciktirmemenizi önermekteyiz. Bazen ileri derecelere ulaşır ve kılcal sızıntılar kireçlenmiş su tesisatında görülür ve su kaçağı tespiti yapılması gerekir. Su kaybı miktarları basınç testleri ile hızlıca bulunur. Bu ilgili dairede kaçak olduğunun da kanıtıdır. Ekip arkadaşımız ses dedektörleri ile o noktayı bina yüzeyinden bulur. Ses cılız ise test pompası ile ilgili tesisat bulunarak kapatıcı sıvı eklenebilir. Ölçümler, su tesisatındaki sızıntıyı durdurma konusunda bazı analizler ve birkaç test ile sağlam bir şekilde tesisatı sizlere geri vermeyi amaçlamaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*