nişanca su tesisatçısı

Nişanca su tesisatçısı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizleme ve su kaçağı bulma hizmetleri sunmaktadır. Isınmayan peteklere kombi petek temizliği hizmeti veren firmayız. Petekleriniz zaman içerisinde biriken kireç, tortu ve pas yüzünden ısıtmaz. Bu da en fazla soğuk kış günlerinde sizleri zarara uğratacaktır. Çünkü soğuk zamanda ısınmak için kullanacağınız petekler ısınmayacaktır. Ya da bir kısmı ısınıp diğer bir kısmı soğuk şekilde kalacaktır. Böyle bir sorun ile karşılaştığınız zaman firmamızı aramanızı tavsiye ederiz. Petek temizliği işleminde peteğin sökülmesine gerek kalmadan özel filtreye sahip cihazımızda suyun toplanması ve içindeki maddeleri yok etmesi ve ilaçla peteği yıkamayı bir arada yapıyoruz. Yeni nesil cihazlarımız ile 1-2 saat içerisinde kireçli ve çamurlu peteğin içerisini temizleyerek, temi su ve koruyucu ilaç ilave ederek tesisatın kaliteli ve tasarruflu ısınması için çaba gösteriyoruz.

Nişanca Kameralı Su Tesisat Ustaları

Nişanca su tesisatçısı lavabo, tuvalet tıkanıklık açma işlemleri yapan servisiz. Tuvalet açan tesisatçı olarak kurumsal çözümler için yanınızdayız. Her gün çoğu insanın kullandığı tesisat giderine kamera ile bakılması sonucunda tüm maddelerin bulunmasını kısa sürede yaparak, atık uzaklaştırma telleri arasında robot cihaza en işlevsel olanını takarak çalışmalar yapabiliriz. Beton kırılması, tesisat tamiri gibi en istenmeyecek durumlar yer almadan sistemdeki sayısız türdeki nesnelerin tıkalı gider açma hizmeti ile kronik ve sık sık tıkanan lavabo, tuvalet gibi sorunlardan tamamen kurtulmuş olacaksınız.

Nişanca su tesisatçısı mutfak gider çatlağını su kamerasıyla bulan firmayız. Mutfak boru kırıkları, çatlama, su akıntısını kamerayla su kaçağı tespiti yapan ekibimiz gidere kamera takar. Kablo ile sarkıtır. Görüntüleri izler ve sızıntı alanını bulur. Çözüm de o su sızıntısı noktası kadar küçük alanı kaplayacaktır ve size bilgisi verilerek, neler yapılacağı hakkında işlemlere onayınız ile geçilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*