esenyurt güzelyurt su tesisatçısı

Esenyurt Güzelyurt su tesisatçısı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, kombi petek temizleme ve tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Peteklerin altı ısınmıyor sorunlarını hemen çözen petek temizliği servisiyiz. Peteklerin altı ısınmıyorsa ne yapılması gerekir? Az ısınan petek altında kireç, tortu birikmesi olabilir. Su değişimi ve içerisindeki havanın alınması ile geçmez. Termal kamera ile bakarak nerede soğuma olduğunu ve bazı tesisat araştırmaları ile sorunları saptarız. Gerek varsa eğer peteğin kenarı veya farklı bir bağlantı ile tüm peteklere erişecek şekilde basınçlı su makinesi tankımıza kimyasal temizleyici ekler ve bu kirlerin güçlü su tazyiki ile hemen alınmasını sağlayabiliriz. Peteklerin alt tarafı ısınmıyor sorununu kesinlikle bu çalışma ile petek içlerine daha fazla su eklenmesi sonucunda çözülecektir.

Güzelyurt Kameralı Tesisatçı

Güzelyurt su tesisatçısı petek su kaçağı tespiti kırmadan onarım firmasıyız. Kapalı devre ısıtma tesisatında kaçak olduğunda bazı parçaların paslanmasından dolayı suyu tutamamış gibi düzenli temizliği yapılmaz ise korozyon yine sızıntı yapabilir. Bazı termal kamera göstergeleri kimi zaman paslı bölgeleri gösterebilir. Tesisata cihazla kırmadan basınç testi yaptığımızda ise sızıntıyı tamamen farkında olabilir ve petekte su sızıntısı, kaçağı sorunları için kenardan kapatıcı sıvı aktarımı ile hiçbir noktayı kırmadan tesisat sorunlarını yok edebiliriz.

Esenyurt Güzelyurt su tesisatçısı tuvalet kağıtlarının tuvalet tıkanmasını açan servistir. Tuvalet tesisatına atılan saçlar, tuvalet kağıtları, peçeteler ve ıslak mendiller gideri doldurur fakat kameralı tıkanıklık açma makinesi ile zararsız olarak tesisata bakarız. Açıcı robot yay cihazının gidere uyguladığı titreşim ile hareketi sağlar ve kanalizasyonda yol almasını sağlarız. Tekrar görüntü alarak kontrol eder ve atıkların tamamen gitmesi için gerekirse basınçlı su kullanarak sorunu bitirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*