esenyurt istiklal mahallesi su tesisatçısı

Esenyurt İstiklal Mahallesi su tesisatçısı firmamız cihazla petek temizliği, kameralı su kaçağı tespiti ve kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktadır. Su sızıntısı kaynağını cihazla bulan firmayız. Bulunduğunuz evin tavanında sararma varsa veya su damlaması geliyor ise su kaçağı tespiti ekibimizi arayın. Tesisat cihazımızla basıncına bakalım. Eğer şebeke hattında sorun yoksa örneğin mutfak lavabo, çamaşır makinesi gider kanalına kamera takalım ve tadilat olmadan su sızıntı noktasını görelim ve bu sayede hiçbir kırma dökme olmadan analizi yapıp, size çözüm için ne yapacağımızı anlatalım.

Esenyurt İstiklal Mahallesi Kameralı Tesisatçı

Esenyurt İstiklal Mahallesi su tesisatçısı kireçli, tortulu, ısınmayan peteği açan servistir. Kırmadan petek temizleme işlemi için eski değil modern cihazlar ve petek temizliği sıvı temizleme kimyasalı ile yapılmaktadır. Suyun peteklere eşit dağılması için içinin temiz olması gerekir. 2-3 bar basınç ilaçlı su ile sızdırmaz hortumları kullanarak kombi veya da havlupan bölümünden tesisatı yıkayıp devir daim işlemini başlatıyoruz. Her saniye petekteki kirler alınarak cihazımızda birikmeye başlar. Petek temizleme sıvısının yararları ısınma esnasındaki korozyon ihtimalinin ortadan kalkmasıdır ve bu sıvıya da ekleyerek tesisatın içindeki sıcak suyun daha kaliteli ve daha az yakıt ile ısınmasının önünü açmaktayız.

Esenyurt İstiklal Mahallesi su tesisatçısı atık su borusu açan firmadır. Lavabo, alaturka, klozet gibi yerlerde tıkanıklık açma ve daha nice işlemler için tesisat içerisine açıcı yayın takılması ile asitli ilaçlar olmadan temizliyoruz. İlaçsız, kırmadan gider açan firma olarak gider açıcı robot cihaz kullanıyor ve tesisatın içindeki tüm pisliklerin hareketini sağlıyoruz. Bir arada son derece güçlü ve yapışkan durumdaki atıkların kaybolması için ayrıştırılması sağlanır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*