ardıçlı su tesisatçısı

Ardıçlı su tesisatçısı firması olarak makineli petek temizliği, su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri veriyoruz. Yerden ısıtmalı, merkezi sistem ve kombili evlerde petek temizliği yapan servisiz. Petekler ne zaman temizlenmelidir? Bir, iki sene aralığı genelde doğru zamandır. Petek temizliğinin önemi soğuma ve fazla tüketilen yakıt sorunlarının önüne geçilmesi açısından verimlidir. Neden petek temizleme yaptırmalısınız? Binanın ısıtma kalitesinin artmasını sağlamak, tesisat ömrünü arttırma açısından önemlidir. Özel kimyasal içerikleri temizleme makinesine eklenen kimyasal ile peteğin her alanına bu sıvının geçerek kireç ve pasın çözünmesine yardımcı olduğu ve yeteri kadar çalıştırıldığı anda tüm kirleri tamamen alabiliriz. Fazla süre almayacak, kırma dökme, tadilat işlerinin olmaması avantajlarının yer aldığı bu işlemleri mutlaka öneriyoruz.

Ardıçlı Kameralı Tesisatçı

Esenyurt Ardıçlı su tesisatçısı su borusu deliğinin kapanmasını garantili uygulayan su kaçağı tespiti servisidir. Su borusu deliğini içten ve dıştan kapatan kimyasal ilaçlar mevcuttur. Öncesinde arızalı su tesisatının nerede olduğunu görmek gerekir. Sorun küçükken önlem almak için basınç ölçer makine takılması sonucunda sızıntının hangi tesisatta olduğu görünür. küçük kılcal sızıntılar yüksek su basınç problemine karşı hassastır ve kırılmalara neden olabilir. Aşırı su sızıntısı oluşmadan bizi aramalısınız. Test pompası sonucuna göre tesisatın içerisine su ile hareket edecek ve çıkış esnasında tam olarak katılaşarak o noktayı kapatacak akıllı sıvılar kullanır ve ne kadar etkili olduğunu kontrol ederiz.

Ardıçlı su tesisatçısı titreşim dalgaları ileten yay ile tuvalet açma yollanan kullanan firmadır. Tıkanmış kanalizasyon atık su borusunu için tıkanıklık açma robotu kullanan firmadır. Duş teknesi, lavabo ve tuvalet pimaş içlerindeki tıkanmayı kamerayla inceleme işlemler yirmi metreden daha uzun kabloları ile araştırma birimlerimiz tarafından yapılır. Sistemdeki doluluk kanalizasyon borusu gibi yerlerde ise daha geniş gider açıcı robot yay takılarak sıkışma durumu uzaklaştırılır. bunu tesisata en yakın kısımdan başlayarak yayların atığı tamamen kavraması ve ittirmesi şeklinde de düşünebiliriz. Ne beton ne de fayans kırılır ve tadilat işi çıkarmadan modern teknikler ile çözüm sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*