yeşiltepe su tesisatçısı

Yeşiltepe su tesisatçısı olarak kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek temizleme ve makineli tıkanıklık açma hizmetleri sunuyoruz. Kombiniz nasıl az yakar, az yakan kombi ayarı ve bakım işlemlerinde petek temizliği servisimiz ile güvendesiniz. Kombi parça arızası ve tıkanan kısımları varsa temizlenirse, petek kirleri cihaz ile alınırsa şu andakinden daha iyi sıcaklıklara ulaşabilirsiniz. Kombi için çok fazla olmayan ısılar ideal iken fazla dereceleri zorlamayıp, kombi arıza sinyali veriyor gibi durumlarla maruz kalıp yine peteğin soğuk kalması durumları ile karşı karşıya müşterilerimiz var. Elbette bizi aradıktan sonra getirilen cihazı peteğe bağlayıp kirleri kimyasal ile alınmasından sonra bu tür durumlar inanılmaz azalmaktadır. Kimyasal sıvılar ile petek temizleme işlemi birkaç saatte tamamlanır. Testler ve kontroller itinalı olarak yapılır.

Yeşiltepe Kameralı Su Tesisatçıları

Zeytinburnu Yeşiltepe su tesisatçısı firmamıza su kaçağı tespiti kaç para sorusu için telefonlar gelmektedir. Hesaplı fiyatlar ile sizlere ulaşmaktayız. En mükemmel tarafı etrafı kırıp dökmede işlemler yapıyoruz. Su kaçağı sorunu olan evde tesisat analizleri, testleri cihazlar ile yapılmaktadır. Petek, kombi su kaçırıyor ise basınç testi göstergeleri hasar boyutunu görmemizi sağlar ve ilaç ile kapatılabilir. Tuvalet kenarları su akıtıyor ise iç mekanikleri, suyu tutan conta veya farklı kısımda çürüme olabilir. Ekibimiz araştırıp hemen düzeltebilir. İleri düzey ses dinleme cihazlar ve robot cihazımız ile farkı su sızıntıları içinde en doğru kararları alıyoruz.

Yeşiltepe su tesisatçısı alaturka tuvaleti gideri taşı kırmadan tıkanıklık açma robotu ile hizmet vermekteyiz. Tuvalet taşkınını önleyen atık ilerletici anlamda kanal içine uygun teller ile tuvalet kağıdı, yabancı cisim ve atıklar için parçama yöntemini kullanmaktayız. Yirmiden fazla aparat, otuz metre pimaş içine geçebilecek kıvrımlı yay ile dikkatli şekilde hiçbir noktayı ve pimaşı kırmadan atık durmasını ekiplerimiz önleyebilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*