sancaktepe mevlana su tesisatçısı

Sancaktepe Mevlana su tesisatçısı firmamız kombi petek temizliği, kameralı su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Banyo küvet tıkanmasını kırmadan açan ve temizleyen tıkanıklık açma firmasıyız. Bizim için atık tıkanan boru türü fark etmez. Hepsi için arayabilirsiniz. Banyo ve küvette kimyasal açıcı kullanımı kireç taşı ve kalıntılar ile sorunlarınızı arttırabilir. Sayısız kere kanala gönderdiğimiz kameralar ile bilgiler almaktayız. Tazyikli su gönderecek kanal katmanları bularak veya açıcı yayı robot cihaz ile bütünleştirerek kamerayla saptanan uzaklıktaki bölgeye göndererek, hiçbir alana zarar vermeden temizleyebiliriz. Atık yoğunluğu gider içlerine akıp gideceği için bazı testler yaparak bundan kesinlikle emin olmayı tercih ediyoruz.

Mevlana Kameralı Tesisatçı Ustası

Mevlana su tesisatçısı ile soğuk olan ısınmayan kalorifer peteği nasıl temizlenir, petek temizliği nasıl yapılır konumuzu aydınlatmak istiyoruz. Petekleri ne kadar az kullanırsanız da içindeki tortular mutlaka türeyecektir. Yerleştikleri noktalarda soğukluk oluşturur. Petekleri temizlemeden ısıtmaya devam etmeniz doğal gaz masrafınızın artmasına veya sıcaklık düşüşüne neden olabilir. Kirlilik dozajına göre bu cihaz ile havlupan kısmı ile kimyasal ve bir miktar sıcak ile ilgili petekte basınçlı halde kırk beş dakika kadar yıkama yapılır. Öncesinde petekteki sular çekilir ve yıkamadan sonra sert, inatçı peteği tıkayan nesneleri de getireceğimiz makinemize almış oluruz. Petekleri sökmeden temizlik süresi 1-3 saat almaktadır. Etkisi iki sene sürer. Kış ve sonbaharda tasarruflu ve iyi ısınmak için önermekteyiz.

Sancaktepe Mevlana su tesisatçısı kalorifer tesisatında su kaçağını bulan kırmadan onaran su kaçağı tespiti firmasıyız. Petekteki su kaçağının kimyasal ile onarımını yapabiliriz. Test pompası takılıp veya kombideki basınç değerleri ile ölçüm yapılabilir. Peteği sökmeden de su sızıntısı onamak mümkündür. Delinen, su akıtan kombi su borusu için bazen tadilat gerekli olabilir. Termal kamera ile tam yerini bulup hasar ihtimallerini de en aza indirmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*