üsküdar selamiali su tesisatçısı

Üsküdar Selamiali su tesisatçısı firması olarak robotla tıkanıklık açma, petek temizliği ve kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Tuvalet gider borusunu birlikte temizleyen klozet açma yöntemleri kullanan servisiz. Tıkanan bahçe, balkon giderini açma ne kadar gibi sorular için bizi arayınız. Çünkü kampanyalı tarifeler sunuyoruz. Atık sistemler ne olursa olsun elektrikli kanal açan tıkanıklık açma robotu kullanıyoruz. Dedektör ile atık kanalını dıştan tarama, kamerayla kanal içini inceleme, bulunan alanlara yay açıcıları ulaştırma, makineyle titreşim verme, daima ileriye gitmesini ve atıkların geri gelmemesini sağlama, tadilat işi çıkarmadan temizleme adımları ile doğru firma olduğumuzu anlayacağınızı düşünüyoruz.

Selamiali Kameralı Tesisatçı

Selamiali su tesisatçısı ev, okul ve iş yerleri gibi mekanlarda aynı gün petek temizliği işlemleri yapan firmadır. Evimdeki petek soğuk, hiç ısınmıyor gibi sayısız sorunlarda zamanla peteğin içinde biriken sayısız kirlerin sorun oluşturduğunu biliyor muydunuz? Test eder ve soğukluğu da sıcaklık ölçümleri sırasında oluşturuyoruz. Ucuz petek, kombi bakımı yapan İstanbul tesisat servisi olarak sistemdeki tüm kirli maddeleri, petek içinden sıcak su akışını durduran nesneleri çözebilecek kimyasal ilaçları kullanarak makinemizle çekiyoruz. Zararsız petek içini temizleyen makine ilaç desteği ile peteğin altı, üstü ve ortası ısınmıyor gibi sorunlarınız ortadan kalkacak ve varsa cihaz, tesisat arızalarına da tek tek ilgilenmekteyiz.

Üsküdar Selamiali su tesisatçısı su kaçaklarına çözüm servisidir. Betonu kırmadan bulan su kaçağı tespiti firmaları olarak duvar, fayans içinden geçse bile analizler yapacak teknikler kullanıyoruz. Fayans sıcaklığı oda sıcaklığından daha düşük olsa da içindeki su tesisatı fazla bir derece bile olsa onu termal kamerayı tutarak buluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*