maltepe aydınevler tesisatçı

Maltepe Aydınevler su tesisatçısı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisi veriyoruz. Su borusu deliğinin kapanmasını garantili uygulayan su kaçağı tespiti servisidir. Su borusu deliğini dıştan ve içten kapatan macun, kimyasal ilaçlar mevcuttur. Öncesinde arızalı su tesisatının nerede olduğunu görmek gerekir. Sorun küçükken önlem almak için basınç ölçer makine takılması sonucunda sızıntının hangi tesisatta oluştuğu görünür. Küçük kılcal sızıntılar yüksek su basınç problemine karşı hassastır ve kırılmalara neden olabilir. Aşırı su sızıntısı oluşmadan bizi aramalısınız. Test pompası sonucuna göre tesisatın içerisine su ile hareket edecek ve çıkış esnasında tam olarak katılaşarak o noktayı kapatacak akıllı sıvılar kullanır ve ne kadar etkili olduğunu kontrol ederiz.

Aydınevler Kameralı Tesisatçı

Aydınevler su tesisatçısı kalorifer peteğinin tıkanmasını düzelten onaran firmadır. Kalorifer, petek, radyatörde bulunan tıkanıklıklar suyun uzun süre temizlenmeden durmasından olabilir. Senede bir defa su basma işlemi yapılmasına rağmen, kireç ve pas maddeleri hep petek içinde durur ve getireceğimiz petek temizliği makinesi ile radyatördeki tıkanıklığı solüsyon basılması, çözünmesi ve güçlü makineler ile çekilmesi ile ortadan kaldırabiliriz. Bu sayede peteğe binen yükü de azaltmış olurken uzun süreli kullanım peteğin her tarafında suyun geçmesi ve en önemlisi, yakıt tasarrufu ile birlikte sıcaklık artışı gibi avantajlarınız da sizlerde olacaktır.

Maltepe Aydınevler su tesisatçısı lavabo giderinden gelen koku ve atık için tıkanıklık açma robotu kullanan firmayız. Lavabodan kötü kokular geliyorsa atık durmuş ve hatta yükselmiş hava ile buluşmuş olabilir. Tahminlerle işimiz yoktur. Kamera takar ve atık sistemlerinden direkt görüntü alır, birikme yapan bölgeleri en iyi uzaklaştıracak kimyasal ilaç olmadan lavabo temizleme için yay sistemini robot cihaza takar ve kanalizasyon ile buluşmasını sağlarken bazı testler ile bunun gerçekliğini sorgularız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*