ümraniye yukarı dudullu su tesisatçısı

Ümraniye Yukarı Dudullu su tesisatçısı firmamız da kombi petek temizliği, makineli tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti hizmetleri bulunmaktadır. Kalorifer filtresi veya petek kanalı tıkanması gibi şikayetlerin önüne geçmek için uzun süredir cihaz ile petek temizliği çalışmalarını yürütmekteyiz. Boru çarpının beş santim olduğunu düşünün ve her geçen gün oradaki kireç tabakası artmaya devam ediyor. Suyun akışını durduran bir özelliğe sahip olması peteğin neden soğuduğu sorusunu yanıtlamaktadır. Bizim yaptığımız bu maddelerin yok edilmesi için sıvı kimyasal ile bir miktar suyun ilave edilerek peteklere gönderilmesi ve onların dikkatlice evinizi batırmayacak ölçüde tahliye edilmesinden geçmektedir.

Yukarı Dudullu Su Kaçağı Tespiti

Yukarı Dudullu su tesisatçısı gider tıkandığı anda neler yapılmalı sorusu için tıkanıklık açma cihazları ile cevap vermek isteriz. Tuvaletin ilk veya pek çok tıkandığı anda kullanılmaması önemlidir. Varsa klozet pompası ile o biriken suyun gider içindeki küçükte olsa boşluklardan uzaklaştırılmasını yapın. Ama kanallardaki bu atıkların tamamen yok olacağı anlamına gelmez. Biz direkt cihaz ile atıklara dokunur çalıştırılması ile parçalamaya başlar ve kanal içlerinden ilerlemesi ile hareket ettiririz. Biriken lağım suları bu hareket ile hızlıca atıklarla beraber zaten gidecektir. Bu duruma pek çok müşterimiz şüphe ile bakabilmektedir. bizde kameralı ekipman ile tuvalet kanalından anlık görüntü alabilir ve ne kadar iyi temizlediğimizi sizlere kanıtlayabiliriz.

Ümraniye Yukarı Dudullu su tesisatçısı duvardan su gelmedi ya da zeminde ıslaklık oluşması ve yeri bulunamaması gibi durumlarda su kaçağı tespiti ekiplerini göndererek yardımcı olabiliriz. Hedefimiz kırmadan örneğin dinleme aygıtları ile sırf mikrofon kullanarak bazı seslerin dinlenmesi ve cihaz ile de yorumlanmasını sağlamaktadır. Bazen apartman dışındaki bölgelerde de sızıntı olabilir ve toprak altına yönelik bile dinleme yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*