üsküdar yavuztürk su tesisatçısı

Üsküdar Yavuztürk su tesisatçısı firması olarak kombi petek temizliği, kırmadan su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisi veriyoruz. Sürekli temiz su ihtiyacınız olduğu anlarda bir sorunu aşmanız için su kaçağı tespiti çalışmalarını sunmaktayız. Temiz su hatları da olsa içinde biriken pislikler, kireç gibi maddeler içten plastik boruda zayıf noktaların oluşmasına neden olur. Bazen ise beton bloklar veya farklı sebeplerden dolayı dıştan oluşan baskı ile delinme süreçleri görülebilir. Zamanını tamamlamış olan borularda ise artık değişim şarttır ve onlarda da kusurlar gözükecektir. Metal su borularındaki sızıntı ile plastik sistemlerde olanlar birbirine benzer. Ortada tazyikli kıvamında su çıkışları varsa dinleme teknolojimiz ile neredeki beton bloğun altındaki boru su sızdırıyorsa hemen bulabiliriz. Suyun sessiz kaldığı küçük damlamalarda ise basınç testleri ile doğru alanları tespit edebiliriz.

Yavuztürk Su Kaçağı Tespiti

Yavuztürk su tesisatçısı lavabo ve tuvalet kanalında tıkanma olması durumunda tıkanıklık açma işlemlerini önermekteyiz. Tuvaletlerin içinde farklı nesneler de olabilir ve hepsinin uzaklaştırma ve atıklarla beraber yapıştıkları alanlarda gitmesini sağlayacak türde açıcı kıvrımlı yaylı ve kameralı başlıklar vardır. Elektriksel güç ileten ve bu başlıkların dönmesi kanal içlerindeki nesneleri parçalama yapması gibi etkenler ile çok geçmeden tıkanma sorunundan kurtulmanız mümkündür. Diğer iki sıhhi su kanalı yani lavabo ve banyo kanallarındaki pisliklerin temizlenmesi gibi işlemlerde ise ilk yazdığımız teknik kullanılmaz. Suyu basınçlı formatta yönlendirebilecek sistemlerimiz ile yine tertemiz kanallara kavuşabilirsiniz.

Üsküdar Yavuztürk su tesisatçısı ısınmayan kalorifer tesisat borularında oluşan tıkanmaları petek temizliği servisi ile çözmekteyiz. Peteğin içindeki kireç, ve pas gibi maddeler sıcak suyun geçişini etkiler. Bu problemi çözmek için ise tesisattaki bu atıkları kaloriferden göndermekte geçmektedir. Bu sorunu çözmemeniz halinde rahat bir kış geçiremeyeceksiniz ve petekten hiç verim alamayacaksınız. Bu yüzden ısınmayan bir petek gördüğünüz zaman hemen bizimle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*