tuzla orhanlı su tesisatçısı

Tuzla Orhanlı su tesisatçısı firması olarak robotla tıkanıklık açma, makineli su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Lavabo ve tuvalet kanallarında gider borularını yıkayarak tıkanıklık açma işlemlerinde tam destek vermekteyiz. Lağım kanalları metal değil plastiktir. Yani kırılmaya biraz müsait yapısı vardır. Atık birikir ve baskıdan dolayı çatlamalar olabilir. Bu seviyeye getiren ise sorunların büyümesine izin vermektir. biz gözlem yaparak bahsettiğimiz sorun varsa parçaların değişimi eğer bu yoksa yalnızca atık delici aparatlar ile kirli bölgelerin tam olarak kanalizasyona geçmesi için robot cihaz aparatı ile tam kapasite temizlik yapıyoruz. Atıkların ittirilmesi ve ufalamaya yardımcı kıvrımlı çelik yay ile anında kanal temizliği mümkündür.

Orhanlı Su Kaçağı Tespiti

Orhanlı su tesisatçısı kırmadan ve gözlem yaparak su kaçağı tespiti işlemlerini uyguluyoruz. Ortada su kaçıran borular var ve ıslak duvarların olduğu binayı düşünün. Öncelikle ıslanan yüzeylerin içini ses dedektörleri ile dinleriz. Vanaların açık ve kapalı seviyeye getirilmesi gibi süreçleri de yaparak tam yerlerini buluruz. Peki şebeke borusu ses çıkartmıyor yalnızca damlama yapıyorsa nasıl bulunur? Bazı boru sistemlerinde mühürlemeler yaparak test pompaları ile orada araştırmaya geçeriz. Bu sayede kimyasal sıvılar ile şebeke borusundaki kaçak yerlerinin onarılmasını da kırmadan yapabiliriz.

Tuzla Orhanlı su tesisatçısı kombi filtresi kirliliği ve tıkanması durumlarında petek temizliği önermekteyiz. Kirli peteklerin yan etkisi çok fazladır. Temiz kıvama getirilmesi için ise yanımızda getireceğimiz cihaz ile havlupan giriş ve çıkış ünitesi yardımı ile kimyasal sıvıların verimli şekilde peteklere geçmesi sağlanır. Petek temizleme ısı artışından tutun da petek içindeki suyu daha az doğal gaz ile ısıtma gibi pek çok yönden faydalı olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*