sultanbeyli yavuz selim su tesisatçısı

Sultanbeyli Yavuz Selim su tesisatçısı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, robotla su kaçağı tespiti ve makineli petek temizliği servisleri vermekteyiz. Kırılan su borusu bulan firmayız. Sızdıran temiz su tesisatı yerinin kırmadan bulunması akıllı cihazlar ile yapılırken döşeme ölçüleri, hangi malzemelerin yapılacağı ustalarımızın tecrübesi ile aynı gün içerisinde sorunlarınız tamamen yok olabilir. Örneğin, atık su tesisatında montajı için hasarı öncelikle görmemiz gerekir bunu da kanal içinden kamera ile bularak yapabiliriz. Kısacası su kaçağı tespiti her zaman kendine özgü sorunları olan tesisatları hemen analiz edebilecek akıllı cihazlar ile yapılması gerekir ve bundan daha fazlasını da sunmaktayız.

Yavuz Selim Su Kaçağı Tespiti

Yavuz Selim su tesisatçısı kışın iyi ısınmayan petek problemini çözen firmadır. Devir daim pompası arızası suyun iyi dolaşmasını engeller ve peteğin içindeki tüm kirlenmeler bir gün çürüme oluşturursa o zaman problem büyümüş olur. Ortalama iki sene aralığı ile petek temizliği işlemini bizden ilaç eklenerek yapılan ve tüm petekleri kapsayacak şekilde içindeki tortu, kireç gibi maddeleri alabileceğimiz işlemleri öneriyoruz. Peteğin ortası, altı, sağı gibi yerler soğuk ve ılık ise içerisinde hava veya kireç birikmiş demektir. Fakat ekiplerimiz hiçbir yeri kırmadan yaklaşık bir iki saatlik işlem sonunda sorunu düzeltebilirler.

Sultanbeyli Yavuz Selim su tesisatçısı kimyasal ilaç ile su borularında kireç birikmesini açan tıkanıklık açma servisidir. Asidik ilaç olmamasından dolayı yan etkisi yoktur fakat tesisat içine aktarımından sonra önüne çıkan kirecin, pasın çözünmesini sağlayacak güçlü kimyasallar kullanıyoruz. Tesisata zararı yoktur ve gün içinde makineli işlemler ile sorunsuz bir şekilde kolaylıkla yapılabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*