sultanbeyli turgut reis su tesisatçısı

Sultanbeyli Turgut Reis su tesisatçısı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, makineli petek temizliği ve kameralı su arıza tespiti servisleri sunmaktayız. Su kaçak arama cihazları kullanan tesisat firması olup su kaçağı tespiti yöntemleriyle gün içi birkaç saatte sorunları yok edebiliriz. Duvarda rutubet, fayansta ıslaklık, su damlacıkları görüyorsanız bizi arayınız. Bu belirtilerin olduğu su tesisatları için basınç testi yaparız. Bu sayede sizin veya farklı bir kattan mı su akıntısı olduğu anlaşılır. Örneğin, kalorifer tesisatı, kombi su tesisat kaçağı ise termal kamera ile tutulup yeri bulunur. Şebeke suyu kaçaklarını kırmadan gösteren cihaz ses dedektörü ile tarama yapılmasından sonra sorun noktasını gösterir ve araştırma bitirip onarıma geçilir.

Sultanbeyli Turgut Reis Kameralı Tesisat Firmaları

Sultanbeyli Turgut Reis su tesisatçısı petek ısınmamasını onaran petek temizliği servisiyiz. Petek havasını alırken kirli, paslı su geliyor neden? Petek kirlenmiş hatta pas geliyorsa korozyon bile oluşabilir ve sonraki adım petekten su sızmasıdır. Bizi hemen aramalı ve sızıntı araştırmasını cihazla kırmadan yapabileceğimiz gibi onarıma sıvıları ile tamir, petek kirlerinin kontrol edilecek yıkama sıvıları ile birkaç saatte temiz hale gelmesini sağlarız ki bu işlemin sonucunda petek sıcaklık artışı ve doğal gaz tüketiminde düşüş gibi olumlu sonuçların alınması mümkündür.

Sultanbeyli Turgut Reis su tesisatçısı tıkanan logarda makine kullanarak tıkanıklık açan firma olup güçlü makineler sayesinde işlemleri kısa sürede garantili olarak tamamlamaktayız. Tıkanıklık açma işlemleri zahmetsiz şekilde önce kamera takılacak kanallara bakılması ile başlar. Dairelerden bazen çocuk bezi, ıslak mendil ve ev ürünleri atılabilir. Bunları makinemiz ile geri çekip, kalan atıkları özel yaylar ile parçalar, atık borulardan rahatlıkla geçmesini sağlarız. Apartmanda sürekli tıkanan logar için kesin çözümler içeren çalışmamızı mutlaka almanızı önermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*