sultangazi esentepe su tesisatçısı

Sultangazi Esentepe su tesisatçısı firmamız cihazla tıkanıklık açma, robotla su kaçağı tespiti ve ilaçlı petek temizliği servisleri vermekteyiz. Tesisat bağlantılar eksik döşenmemiş ise kirlenmeye bağlı sorunlarda içini tamamen temizleyerek ısı artışını hızlı şekilde yakalamanızı sağlamaktayız. Birkaç senedir petek temizleme yaptırmıyorum diyorsanız çoktan kireç, tortu içini kaplamış ve fazladan doğal gaz tüketimi yapıyorsunuz demektir. Havlupan ve kombi gibi alanlar kullanılarak petek temizliği cihazına aktarılacak kalorifer temizleme sıvısı ile tesisatın içindeki tüm kirli oluşumları olduğu gibi cihaza aktarabiliriz. Peteğin içinin tamamen su ile kaplı olmasını sağlayarak eksiksiz bir şekilde iyi ısınmanızın önünü tadilat ve petekleri söke gibi işi çıkarmadan sizlere sunabiliriz.

Esentepe Su Kaçağı Tespiti

Esentepe su tesisatçısı kameralı cihazlarla tıkanıklık açma işlemlerini pratik bir şekilde yapmaktayız. Dış gider tıkanıklığında suların geri gelmesi nedenleri arasında ana giderin içinin tıkanması ve tahliye yapılmaması olabilir. Aşırı yağmurlu havalar ve gidere olmadık çöplerin atılması buna neden olabilir. Kırmadan kanalizasyon açma tesisat ustası ekiplerimiz gideri kontrol ederek içindeki tüm atıkların ilerletilmesini robot cihazımızda ki yayın gidere geçmesi ve açıcı yayın çalıştırılması ile atık miktarına bağlı olarak birkaç saat hatta daha kısa sürede tamamlayabilir Üst katlardaki gider suları da bu temizleme işleminden sonra su yüksekliği düşecek ve kameralı tıkanıklık açma işlemleri zararsız ve kırmadan olmadan tamamlanmış olacaktır.

Sultangazi Esentepe su tesisatçısı kırılan su borusunu bulan firmadır. Sızdıran temiz su tesisatı yerinin kırmadan bulunması akıllı cihazlar ile yapılırken, ustalarımızın tecrübesi ile aynı gün içerisinde sorunlarınız tamamen yok olabilir. Örneğin, atık su tesisatı montajı için hasarı öncelikle görmemiz gerekir bunu da kanal içinden kamera ile bularak yapmaktayız. Kısacası su kaçağı tespiti sorunlarını hemen analiz edebilecek akıllı cihazlar ile yapılması gerekir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*