fatih zeyrek su tesisatçısı

Fatih Zeyrek su tesisatçısı firmamız cihazla su kaçağı tespiti , peteklere zarar vermeden kombi petek temizliği ve robotlu tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Tesisat işlerinin yapılmasını gerekli kılan problemlerden bir tanesi de petek temizliği olandır. Peteklerin orta , alt ve köşelerinde zamanla madde birikmesi olabilir. Bu bölgelerdeki atıkları meydana getiren hava boşluğu üzerinde üreme yapan mikroplar ve çeşitli kireç , kirli su olarak özetlenebilir. Ne zaman bu maddeler ekibimiz ile yapılacak işlem sonucu cihazlarla tahliye edilir ve peteklere tam olarak doldurulursa ısınma sorunu tamamen ortadan kalkacak demektir.

Zeyrek Su Kaçağı Tespiti

Zeyrek su tesisatçısı ile su kaçağı tespiti yapabilmek için ne gerekir şeklinde bir soruyu yanıtlamak istiyoruz. İlk önce matkap ve kırma amaçlı cihazların bir kenara bırakılması gerekiyor. Çünkü bazı firmalar sırf ıslak olduğu için ve bazıları da bilgileri ışığında o duvarda kırma çalışması yapabiliyor. Halbuki üst kattan gelecek bir sızıntı olabileceği gibi , evin farklı bir bölmesine ait yalnızca su o bölgeye geçmiş olabilir. Biz farklı sistemleri sırasıyla testten geçirme amacındayız. Islak olan bölgede herhangi atık kokusu yoksa şebeke suyu basınç testi ile sınanır ve pürüz varsa ses dalgalarını ölçen cihaz ile zemin altı dinlenir. Eğer burada problem yokta sıcaklık duvara işlemiş ise termal cihaz ile bakılır. Yalnızca duvarda ve zeminde atık kokusu problemi varsa o zaman sıhhi tesisat içi kameralar ile yeri tespit edilir.

Fatih Zeyrek su tesisatçısı tıkanıklıkları garantili açan tıkanıklık açma yöntemleri kullanırız. Atık ilerletme de kullanılan makine de kıvrımlı yay vardır ve robot makineye bağlıdır. Uzatma imkanları olduğu gibi gibi tesisatın içinden alınacak görüntüler sonucunda taşkınlara, gider borusunda geri tepmeye neden olan atıkların ilerletilmesinde kullanılır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*