sultanbeyli mecidiye su tesisatçısı

Sultanbeyli Mecidiye su tesisatçısı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktadır. Tıkalı gideri robotla açan firmamız 7/24 görevinin başındadır. Tuvalet pimaşı tıkandı sorununda tıkanıklık açma robotu ve kamerasıyla iş başındayız. Rastgele değil, kanalizasyona karışması gereken maddelere nerede ise onları tek tek buluyoruz. Haftada birkaç rulo tuvalet kağıdı kullandığınızı düşünün. Erimezse ve durursa zaten problemdir. Atıklarla beraber tüm bu nesneleri buluyoruz ve kanal içine yay takıyoruz. Yay tek başına anlamsızdır. Bir ucu robot cihazda durur ve güç uygulanır. Atıklar ittirilir ve ufak parçalar halinde kanalizasyon derinlerine ulaştırılır. Çok vakit almaz fakat aynı hataları tekrarlamazsanız uzun süre tıkanmayacak tuvalet için güzel bir çözüm olacaktır.

Mecidiye Cihazlı Tesisat Ustası

Mecidiye su tesisatçısı musluk duvarında su akıntısını onaran su kaçağı tespiti ekibiyiz. Merkezi ısıtma veya kombi tesisatından gelen sıcak suyun musluk duvarından akması tesisat kaçaklarının olduğunu düşündürür. Isıtma sistemi olduğundan iki aşamalı test yaparız. Islak kalan duvarın nem, ısı cihazı ile tarar ve bu sayede tesisat sistemlerini de buluruz. Su kaçıran musluk tesisatı için ekrandaki boru alanları ve su kaybı yapan tesisat gözükecektir. Ayrıca ses dedektörü makinesi ile ses yapan sıhhi tesisat yerlerinin bulunması onarım işlemlerini de oldukça hızlandırır.

Sultanbeyli Mecidiye su tesisatçısı kombi, petek tesisatında doğal gaz faturasının yüksek gelmesini araştıran petek temizliği firması olup cihaz taramaları yaparak çözüm üretiyoruz. Petekteki sular eksiliyorsa o alanlar artık ısınmaz. Termal kamera ile tespit eder, kapatma sıvılarını kullanabiliriz. Peteklerin sökülmediği bir diğer işlem petek içindeki tortu, kireç gibi maddeler olup bunlar durduğu sürece petekteki sıcak su yine bu alanları dolduramaz. Hemen makine bağlar ve sert, yerleşmiş bu maddeleri kimyasal ile yıkar ve makinedeki basınçlı su ile çekeriz. Petek suyunun berrak hale gelmesini, havasının alınmasından tutun da vana ayarı, kombi varsa bakım hizmetleri gibi çok yönlü hizmetleri de bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*