sancaktepe osmangazi su tesisatçısı

Sancaktepe Osmangazi su tesisatçısı firması olarak robotla tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve kırmadan su kaçağı bulma hizmetleri vermekteyiz. Soğumayan, ısınmayan petekleri ısıtan petek temizliği firmasıyız. Tesisat temizliği, kombi ve tesisata döşenen bölgeler sıcaklığı etkiler. Herhangi bir aksaklık varsa sıcaklıkta azalma olacaktır. Tüm bunları termal kameralı sıcaklık araştırması ile ekibimiz bulurken peteğin üstü, ortası, altı devamlı soğuk ılık kalan alanlar tespit edilirken sisteme takılacak bir temizlik cihazı ile basınçlı şekilde temizleyici ürün gönderilir. petek soğumasının, ılık kalmasının nedeni kireç, tortu maddelerinin sıcak suyun iletimi engellemesi olup bu kimyasal katmanlardaki maddeleri çözer ve makineyle çekeriz. Peteği sökmeden temizleyen firma olarak sıcaklığın yükseldiği, doğal gaz tasarrufunun önünün açıldığı bu oluşumu mutlaka önermekteyiz.

Sancaktepe Osmangazi Kameralı Tesisat Ustası

Sancaktepe Osmangazi su tesisatçısı alt kat komşunuzun evini su basmasını su kaçağı tespiti cihazlarıyla kırmadan araştıran firmayız. Örneklerimizden birisi alt kata akan sulardır. Bina duvarı arasından şebeke hatları geçer ve sizin dairenizdeki tesisattan akıntı da oluşuyor olabilir. Anlamanın tek yolu ıslaklık olan bölgeyi ses dedektörü ile tarayarak oradan tesisata geçip geçmediğine bakmaktır. Sizin ve komşunuzun dairesindeki su tesisatında test pompası ile sızdırmazlık testleri yapabiliriz. İncelemeler kısa zamanda biterken, sorun yeri ses dedektörleri ile bulunur veya bunun tam tersi sessiz su kaçaklarını onarma işleminde kullanılan onarım sıvılarını test pompası çalışması sonrasında tesisata göndererek ek ölçümleri de yaparak işlemleri tamamlayabiliriz.

Sancaktepe Osmangazi su tesisatçısı elektrikli robot lavabo açıcı ile kanal açan tıkanıklık açma firması olarak pimaş ve duvar alanlarınıza zarar vermeden işlemler yapıyoruz. Tadilat seçeneklerini unutun. Lavaboyu atık yağlar, gıdalar, saç, sakal kalıntıları tıkadı sorunları olabilir. Taşan lavabonun kırılmadan açılması için kanallarına kamerayla bakarız. Atık tutan alanlar bulunur. ilerletilmesinde bazen çok sert oluşumlar için kısa süreli kimyasal kullandığımız oluyor. Ana çözüm metodumuz kanala bahsettiğimiz kablonun uzatma kablosu ile açıcı yay takıp, bu yay cihazın güç vermesi ve birkaç metreden otuz metre uzaklıktaki tıkanmaya kadar uzaktan erişebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*