beykoz yeni mahalle su tesisatçısı

Beykoz Yeni Mahalle su tesisatçısı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmetleri vermekteyiz. Petek içinde biriken çamur, kireç ve diğer yabancı cisimleri alan firmayız. Sökmeden, cihazlı petek temizliği çalışmaları sorunsuz olarak kalorifer tesisatına zarar vermeden evinizi kirletmeden sıvı kimyasalı sızdırma yapmayacak hortumlar ile aktarımı ile başlar. Aktarımı yapıp bırakmıyor, cihazımızdaki devir daimi çalıştırarak, suları çekip, geri iletiyoruz. Kimyasal peteğin içindeki kirleri söker, cihazımızdaki filtre kısmında takılmasını sağlarız ve sorunsuz olarak kirleri alırız. Peteğin tamamen temizlendiğinden emin olursak, suyun yenilenmesi, koruma sıvısı eklemesi, peteğin her alanının tamamen su ile dolması, kombi arıza bakımı, onarım, tamir işlemleri ve daha nice çalışmalar ile problemleri aynı gün içinde çözebiliriz.

Beykoz Yeni Mahalle Kameralı Tesisat Ustası

Beykoz Yeni Mahallesi tesisatçı kırmadan tıkanıklık açma uzman firmasıyız. Tuvalet, lavabo ve rögar açma işlemlerinde kesinlikle kimyasal kullanmadan atık su giderini açma işlemlerini robot cihazın açıcı yayının gidere takılması ve cihaz gücü ile temizlemekteyiz. Gider kanalında kırılma olmadan kameralı rögar atık kanalı açıcı cihaz yayının saat yönünde sürekli dönmesi ile atıkların iyice kavranması ve uzaklaştırılması, bulunan yabancı cisimlerin bazılarının yakalama uçları ile geri çıkartılması gibi pek çok işlemi bizden alabilirsiniz.

Beykoz Yeni Mahalle tesisatçı en az hasarla su sızıntısı yerini bulan cihazlı servisiz. Su sızıntısını bulmaya yarayan tüm cihazlara sahibiz. Tavandan su damlaması nasıl bulunur? Apartman dış cephesi, banyo, mutfağa yakınlığı varsa şebeke hatlarındaki sızıntılardan olabilir. Basıncına cihazla bakarak su kaçağı tespiti için şebeke sızıntısı olup olmadığını anlayabiliriz. Tesisatta arızalı boru varsa basınçta anormallikle görülmesi gerekir ve ilgili katta ses taraması cihazı ile aranması sonucunda yerini bulup, en az hasar vererek o boruya ulaşabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*