sarıyer ferahevler su tesisatçısı

Sarıyer Ferahevler su tesisatçısı firması olarak cihazla petek temizliği, su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri veriyoruz. Alt kata sızan suyu cihazla bularak onaran su kaçağı tespiti firması olup, hasar tespiti de yapmaktayız. Gider borusu çatlağını bulan makine kameralı tespit ekipmanlarıdır. Kanal içlerinden gözlenir ve yerleri bulunur. Özel kıvrım kablosu ile her kanal içine ittirildiğinde, gider borusu nereye ulaşıyorsa o hatlara geçer. 30 metre gibi uzunluğa kadar erişir tek tek iç düzeneklere bakılır. Tuvaletten su akıtan gider borusunu bulan onaran firma olarak bu şekilde analizden sonra isterseniz hasar tespiti de yaparak ne kadar maliyetin olacağını söyleyebiliriz.

Ferahevler Cihazlı Tesisatçı

Ferahevler su tesisatçısı banyo fayansını kırmadan açabilecek İstanbul tıkanıklık açma tesisat firması olup teknolojik cihazlar ile kanallara içten hasarsız olarak bakım yapıyoruz. Banyo kanalları kolaylıkla tıkanabilecek alanlar değildir. Çünkü saç, kıl veya bazı yabancı cisim o kadar fazla girmesi lazım ki atık kanalları doldursun. Gidere kameralı açıcı gönderir bilgileri alırız. Kanal açıcı robotun tellerinden hangisini takacağımıza karar verir ve katmanlara göndeririz. Bu yay adım adım ilerler ve robot cihaz her zaman daha derine iner. Pimaş içindeki atıkları temizler, birbiri üstüne binmesini sağlar ve beton içinden betonu kırmadan lavabo pimaş açma işlemlerini zararsız şekilde yapılır.

Sarıyer Ferahevler su tesisatçısı merkezi ısıtma tesisatında ve bireysel komi tesisatında petek temizliği yıkaması yapan firmadır. Suyu ısıtan bir veya birkaç noktadan beslenen sıcak suların verimli yayılması için tıkalı olmaması gerekir. Duvar ve zemine döşenmiş merkezi ısıtma tesisatında soğukluk olması fark etmez. Termal kameralarla kısa araştırma sonunda uygun havlupan veya farklı bir giriş kullanarak kanalın içindeki kirleri sökecek kimyasal temizleyici basınçlı halde göndererek yıkama yapıp, arınan çözülen kirleri de kanaldan çeker, filtre kısmında sıkıştırırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*