beykoz göztepe su tesisatçısı

Beykoz Göztepe su tesisatçısı firmamız makineli petek temizliği, su kaçağı tespiti ve kırmadan tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Petekteki kirli suyu tahliye eden, petekleri sökmeden temizleyen petek temizliği servisi ekibiyiz. Petekteki birikmiş tüm kirli suları makinemizle çeker ve içerisine kimyasal ekleriz. Temiz su ile karıştırılarak kanallara gönderilir. Petek sayılarına göre ustalarımız bu ilacı ekleyerek yıkama yapacaktır. Kirlerin tamamının alındığına emin emin olmak titiz bir işçilik yapmaktayız. Peteğe şebeke suyunu ekleyerek daha iyi ısınmasını sağlarız. Birkaç tane daha standart işlemin yanı sıra petek ısıtma tesisatı yanlış bağlantı sorunları, kombi bakımı bakımı gibi işlemler ile de bizlerden destek alabilirsiniz.

Beykoz Göztepe Kameralı Tesisatçılar

Beykoz Göztepe su tesisatçısı kameralı su kaçağı tespiti onarımı profesyonel cihazlar ile hasarsız yapılabilir. Musluktan ve bataryadan az su akıyor ise sürekli sızdıran boru tesisatı olabilir. Sırf sıcak su kaçaklarını bulan cihaz olduğunu ve termal kamerayla araştırma ile tesisatları dıştan tarayarak bulabildiğimizi biliyor musunuz? Duvar içinden su borusundan geçen suların derecesi, renkleri borudaki küçük kılcal noktalardan ayrılarak uzaklaşan sıcak ve ılık suları bu cihaz ile kırmadan bulur ve hatta kapatmak için onarım sıvıları gibi tekniklerimiz de mevcuttur.

Beykoz Göztepe su tesisatçısı gider borusu görüntüleme kameraları kullanarak garantili tıkanıklık açma yapan firmayız. Kameralı sistemler ile atıkların bulunması anlık meselelerdir. Güçlü aydınlatma ve gecikmesiz görüntü aktarımı ile kanallardaki tüm pislikleri buluruz. Rahatça ve hepsinin kanaldan geçmesi için tesisat türü fark etmeksizin atık parçalama yayı ve halatı kullanarak o alanlara ulaşırız. Kanaldaki tüm nesneler bu yay sayesinde ufalanır ve kanalizasyona karışır, bunun da teyidini kameralar ile alırız. Hasarsız olan bu teknikleri mutlaka öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*