maltepe bağlarbaşı su tesisatçısı

Maltepe Bağlarbaşı su tesisatçısı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, petek temizliği ve tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Ev ve iş yerlerinde petek temizliği yapan firmayız. Birden fazla katlarda su sıcaklığı üst katlara alt kattaki kadar iyi gitmeyebilir. Peteklerde tesisat arızaları olabileceği gibi petek soğumasının nedeni içindeki kirlilikten dolayı da olabilir. Kombi ev peteklerini ısıtmaması ihmaline yönelik de bakım işlemleri de yapılabilir. Özel termal kameralar ile sıcaklıkların ne kadar olduğu araştırılır. Soğuma yapan peteklerin kirlilik durumlarına bakılır. Gerekli ise makinemize kimyasal takıp içindeki tüm kirleri yıkayarak çekip kısa bir zaman içerisinde alarak fazla gelen doğal gaz faturası gibi pek çok sorunları ortadan kaldırmanızda yardımcı oluruz.

Bağlarbaşı Kameralı Tesisatçı

Bağlarbaşı su tesisatçısı bina duvarındaki rutubeti araştıran su kaçağı tespiti firmasıdır. Bina duvarında rutubet, ıslaklık varsa o alana ısı, sıcak su kaçaklarını bulan termal kamera ile bakabiliriz. Kalorifer, kombi suyu üst kattan binanın iç, dış duvarına akıp duvarda kabarma yapmış olabilir. Islaklıkları termal kamera ile takip edip yerini bulabiliriz. Ayrıca ufak basınç testleri ile tesisattaki kaçakları teyidini alır gerekirse onarım ilacı ile sızıntıları kapatabiliriz.

Maltepe Bağlarbaşı su tesisatçısı lavabo ve tuvalet giderini açan profesyonel tıkanıklık açma servisidir. Tıkanıklığı en iyi açan cihaz nedir? Sayısız atık kanalı içine geçebilecek ve atığı parçalayabilecek cihazımız vardır. Robot cihazın kıvrımlı yay sistemi tek başına veya bazı bağlantılar yaparak küçük aparatlar ile tüm sistemdeki kirliliğin kanalizasyona geçmesini sağlayabiliriz. Giderde sıkışan atıkların kanalizasyona gönderilmesini sağlayan cihaz patlama riski sorunlarının da oldukça azalmasını sağlamaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*