sancaktepe merve su tesisatçısı

Sancaktepe Merve su tesisatçısı servisi olarak kameralı su arıza tespiti, makineli tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı işlemleri yapmaktayız. Petek içini kırmadan sökmeden yıkayan petek temizliği makinesi kimyasalı işlemleri sunmaktayız. Peteklerin kirlenmesini durduramazsınız. Hatta kombiniz varsa parça arızası bile yapabilir. Kombi filtresi tıkandı gibi sorunlar petekten kaynaklanıyor olabilir. Kombiye ve havlupana takılacak bir cihaz getiriyoruz ve kanaldaki kirli suları çekip, petek yıkamada kullanılan kimyasal ekliyoruz. Devir daim petek sayısı ve kirliliğe göre genelde bir saat içerisinde bitirilir ve çözünen tüm kirleri basınçlı su makinesi ile çekip, atık kanallarına gönderiyoruz ki ilk ısıtmadaki etki hemen sıcak haline gösterirken büyük oranda aylık tasarrufun önünü açma ihtimaliniz vardır.

Sancaktepe Merve Tesisat Ustası

Sancaktepe Merve su tesisatçısı banyo küvet altında kırmadan kameralı su kaçağı tespiti makinesi ile işlem yapmaktayız. Küvet altı sızdırmazlık ürünleri çekilmesinden sonra aşınma ve su kayıplarından olabilir. Giderde conta, kaynak problemleri, küvet gideri delinmesi ve diğer sebeplerden dolayı su kayıpları yaşanabilir. Küvet seramiğinden su geliyor ise dıştan çekilecek kimyasal ürün pimaş giderini kırmadan bulma işleminden sonra atık borusunda onarım işlemleri yapmaktayız.

Sancaktepe Merve su tesisatçısı tıkanıklık bulunan apartmanda kırmadan logar açan tıkanıklık açma işlemleri yapan firmasıyız. Logar atıkları patlamaya neden olabilir. Sorunu gördüğünüz anda bizi aramalı ve robot cihazı önce kamera araştırması sonrasında açıcı yayı ile atıkları yoğunluklarına göre uygun düzeyde açıcı yayları kullanarak temizleyebiliriz. Kırmadan robotla tıkanıklık açma işlemleri atık yoğunluğuna göre farklı saatlerde tamamlanır. Güçlü motor kapasitesi ile yaylar atıkları parçalayarak kanal içinde ilerler ve sorunlardan kurtulursunuz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*