pendik yeşilbağlar su tesisatçısı

Pendik Yeşilbağlar su tesisatçısı firmamız robotla petek temizliği, kırmadan tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma hizmetleri vermektedir. Su sızıntı yerinin bulunması için noktasal su kaçağı tespiti işlemleri yaparız. Tesisat bakımı yeterince iyi yapılmayan sistemlerde sızıntılar oluşabilir. Boruda kahverengi pis su akıntısı paslanmayı işaret etse de bazı korozyon üreyen bölgelerde su sızıntıları oluşabilir. Islaklığı görüyor ve önemsemiyorsanız kendiliğinden geçmeyeceğini bilmelisiniz. Tesisatın ıslattığı duvarları görmesek bile basınç testleri ile sızdırdıklarını kanıtlayabiliriz. Özel makine ile kesilecek boru parçasının yerine yenisinin takılması, conta ve kaynak ayarlarının yapılması, detektör taramaları ile yapılacak dinleme işlemleri ile hatasız yerlerin bulunmasından hemen sonra uygulanır.

Yeşilbağlar Kameralı Tesisatçı

Yeşilbağlar su tesisatçısı gideri tıkanmasını makineyle açan tıkanıklık açma  işlemleri yapan firmadır. Tıkalı, taşan duş giderini açma için makine kullanırız. Birkaç farklı yöntem vardır ve hepsi tadilatsız çözümlerdir. Kamerayla inceleme, basınçlı su makinesi ile bulunan atık noktalarını yıkama, robot cihazdaki tel ile duş giderini özel yaylar ile temizleme açma işlemleri betonu kırmadan ve pimaş içine rahatlıkla sığacak bu işlemler ile sunulabilir. Her türlü atık tesisatında kırmadan gider açan firma olarak bizleri çekinmeden arayabilirsiniz

Pendik Yeşibağlar su tesisatçısı peteklerin altının ısınmamasını garantili onaran petek temizliği firmasıdır. Peteklerin altı hiç ısınmıyor ise alt tabakalara sıcak su erişimi sağlanamamış olabilir. Bazen hava boşluğu o alanlara dolar ve yandan tahliye yaparsınız sorun geçer. Ama bunu da yaptığınız halde sorun varsa petekleri garantili yıkayan firma olarak bizi aramalısınız. Petek kirlendiğini anlamak için ekiplerimiz küçük bir miktar su alır, sıcaklıkları termal kamera ile ölçer. Petek temizlenmesi gerekli ise makine takarak kimyasal basılması ve küçük basınç kuvveti ile kanaldaki nesneleri yıkarız, çekim yaparak filtre haznesinde durmasını sağlarız. Her yıl değil iki seneye bir öneririz. Çünkü yakıt tasarrufu, petek sıcaklığının artırılmasını desteklemesi gibi bir dizi avantajı vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*