pendik kavakpınar su tesisatçısı

Pendik Kavakpınar su tesisatçısı firmamız robotla tıkanıklık açma, cihazla su kaçağı tespiti ve kombi petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Her sene değil iki sene de bir petek temizliği makine ile yıkama işlemlerini önermekteyiz. Soğumuş petekleri yıkayarak ısıtmak mümkündür. Petek tesisatındaki kirleri cihaz ile çekerek alabiliriz. Petek katmanları açılacağı için sıcak su akışı daha senkronize olur. Merkezi ısıtmalı dairelerde odalar soğuk, zeminden ısıtmalı petekler odayı ısıtmıyor, petekler devamlı soğuk gibi saysız sorunlarda ilaç eklenerek devir daim yapılması sonucunda kanaldaki sayısız kirler çekilir ve kanalizasyona aktarılır. Kombi tesisat arızası giderme işlemleri de dahil tüm çalışmalar mevcuttur.

Kavakpınar Kameralı Su Tesisatçıları

Kavakpınar su tesisatçısı lavabo bataryası ve sifon arızası gibi sorunları onarak su kaçağı tespiti kırmadan cihaz ile bulan firmayız. Su tesisat kaçaklarını görebilecek pek çok sistemimiz vardır. Lavabo, banyo ve duşa kabin gibi yerler su kaçırıyor ise kamera takip yerlerini buluruz. Onarılacak parçaya da o an karar veririz. Su tesisatında kırmadan kaçak arama makinesi olan test pompası ile dairedeki sistemlerdeki basınç değeri ölçülerek kararlar alırız. Basınçtaki değerin düşmesi sızıntı anlamına geliyor olup bazı kapatıcı ilaçlar ile onarım bile yapabiliriz. Devamlı ses çıkartan su sızıntısı yapan su borusunun yerini kırmadan bulmak için fayans ve duvarı kırmadan akustik ses dedektörü ile dinleyerek o alanda onarım başlatabiliriz.

Pendik Kavakpınar su tesisatçısı cihazla sökmeden petekteki tıkanmaları, kırmadan da tuvalet ve lavabolardaki tıkanmaları makineli robot cihazla tıkanıklık açma servisi veren firmayız. Tıkanıklık araştırması için üretilen cihazlar ile ekrana bakılarak tıkanan bölgeleri rahatlıkla bulabiliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*