gümüşsuyu su tesisatçısı

Gümüşsuyu su tesisatçısı firması olarak robotla tıkanıklık açma, makineli petek temizleme ve su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Kombinin petekleri ısıtmaması, peteklerin soğuk olmasını araştıran firmayız. Petekten su eksiliyor ve takviye edilmiyorsa, peteğin içindeki kirler kombinin filtresini tıkıyor ise derhal müdahale edilmelidir. Petek temizliği ekiplerimiz sorunları bulmaya çalışmaktadır. Kombinin parçalarına bakılır, peteğin sularının gerçekten kirli olup olmadığına bakılır ve sorun varsa temizlik makinesi bağlanarak kanal içine kimyasal ekleriz. Tüm maddeler bu kimyasal çarpması ile çözünür ve makineyle çeker, atık tesisatına göndeririz. Doğal gaz tasarrufu eden birçok müşterimiz olmuştur. Sudaki berraklık ısıtma kalitesini oldukça etkilemektedir. Bu işlemleri iki sene aralıklı almanız petekleri tasarruflu ısıtan yöntemi de elde etmiş olmanız anlamına gelmektedir ve hiçbir peteği sökmeden cihaz bağlantıları ile işlem yapmaktayız.

Gümüşsuyu Kameralı Tesisatçı

Beykoz Gümüşsuyu su tesisatçısı makineyle su borusu patlağını bulan su kaçağı tespiti işlemleri yapan servisiz. Bilgisayar destekli su kaçak arama makineleri ile ısı, basınç ve nem gibi belirtileri araştırırız. Örneğin, basınca bakarak hangi dairede kaçak olduğunu ve onarım sıvıları ile tamir etme imkanlarımız vardır. Eklenen ilacın ardından tekrar ölçümler yapılır ve işe yaradığından emin olunur. Ama bu şekilde her zaman sorunlar halledilmeyebilir. Örneğin, tazyikli su kaçıran delinmiş su tesisat borusu düşünün. Ortada ses dalgası vardır ve bunları tesisat geçen yüzeyleri kullanarak tararız. Makineyle su kaçıran tesisat borusu bulma işlemi akustik ses dinleme cihazı ile yapılır ver tadilat için nerede sızıntı varsa orada işlem yapılarak sizlere fazla masraf çıkartmaz.

Gümüşsuyu su tesisatçısı gideri tepen gider kanalını yıkayarak tıkanıklık açma işlemlerini sunarız. Basınç ayarları zararsız olacak şekilde yapılan cihazımız ile pis su kanalını su ile yıkayarak temizleyebiliriz. Kanaldaki sayısız maddeler çok geçmeden suyun etkisi ile hareket ederek kanaldan uzaklaşacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*