osmanbey su tesisatçısı

Osmanbey su tesisatçısı firması olarak kombi petek temizleme, makineli tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma hizmetleri vermekteyiz. Mutfak tezgahından su akmasını onaran firmayız. Mutfak seramiğinde çatlama, kırılma varsa gövdeden ya da onu besleyen su borusundaki sızıntı görünebilir. Çekilecek macun ile kapatılması mümkün olsa da mutfak tesisatında su kaçağı tespiti işlemlerini cihazla taranarak yapılması ile sorunu ayrıca inceleriz. Bazı sızıntı türlerinde mutfak su borusu içine kapatıcı ilaç eklenerek sızıntının durdurulması işlemleri mümkün olabilir. En iyisi bizi arayarak hasarsız analiz eden cihazlarımızla sorunu araştıralım.

Osmanbey Su Kaçağı Tespiti

Şişli Osmanbey su tesisatçısı kalorifer peteğinin ısınmamasını çözen firmadır. Kalorifer peteği ısınmıyor, nasıl düzelir? Petek temizliği kaç senede bir yapılması gerekir? Kalorifer temizliğinde ortalama iki sene aralığı verimlidir ve bu sürenin aşılması kirecin iyice artması ve kanal içinin daralması su akışının azalması anlamına gelecektir ki soğuma nedeni de budur. Tortu, çamur gibi pek çok nesneyi havlupan veya kombiniz varsa oradan bağlantısını yaparak sızdırmaz hortumları ile ilacı cihazımızdan basınçlı hale gönderip, tesisattaki tüm maddeleri çözünür yani yapıştıkları yerden çıkmış hale getiririz. Basınçlı su ile bir güzel çeker, cihazımızda toplatırız. Koruma sıvısını da aktararak temiz, daha sıcak ve daha az yakıt ile verim almanızın önünü açarız.

Osmanbey su tesisatçısı tıkanan gideri kırmadan cihazla açan servisiz. Aşırı yağmur, hava olayları nedeniyle biriken sular gideri tıkayabilir. Giderin kırmadan kameralı tıkanıklık açma robotu ile açılması kamera gönderilerek tesisat içindeki sorunların görülmesi ve ardından o nesnelerden alabileceklerimizi robot cihazdaki yay ile geri çekilmesi ile başlar. Bu bazen nesnelerin giderden ilerletilmesi için açıcı yayın gönderilmesi ile devam edebilir. Yani atık türüne göre değişkenlik gösterebilir ve hiçbir şekilde tesisata zararı olmadan temizleme yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*