eyüp akşemsettin su tesisatçısı

Eyüp Akşemsettin su tesisatçısı firmamız tıkalı gider açma, kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği servisleri sunmaktadır. Giderin tıkanmasını açabilecek cihazlı firmayız. Her cihaz giderdeki tüm atıkları olduğu gibi temizleyemez veya çıkartılmasını sağlayamaz. Yağmur bittiği andan itibaren sokaktaki gider kanallarının tıkanmasının nedeni bazen gidere sıkışan yabancı cisimlerdir ve özel bir kamera ile giderin açılması için kanala gönderilmesi ve görüntü alınmasını sağlıyoruz. Tuvalet, banyo gideri gibi bina tesisatını da taşırabilir fakat kamera ve ardından tıkanıklık açma cihazındaki yayın kanala gönderilmesi atığı tam olarak kavraması, uzaklaştırması, atık parçalama, geri çekmedeki pek çok fonksiyonun tadilat olmadan yapılması gibi işlemler ile sorunlar kısa sürede tamamlanabilir.

Eyüp Akşemsettin Kameralı Tesisatçı

Eyüp Akşemsettin su tesisatçısı ısınmayan petekleri makineli cihazlarla ısıtan petek temizliği firmasıdır. Tesisat bağlantıları eksik döşenmemiş ise kirlenmeye bağlı sorunlarda içini tamamen temizleyerek ısı artışını hızlı şekilde yakalamanızı sağlamaktayız. Birkaç senedir petek, kalorifer tesisatı temizliği yaptırmıyorum diyorsanız çoktan kireç, tortu içini kaplamış ve fazladan yakıt tüketimi yapıyorsunuz demektir. Sızdırmaz hortumlar ile kombi, havlupan gibi alanları kullanarak petek temizleme cihazına aktarılacak temizleme sıvısı ile tesisatın içindeki tüm kirli oluşumları olduğu gibi cihaza aktarabiliriz. Peteğin içinin tamamen su ile kaplı olmasını sağlayarak eksiksiz şekilde iyi ısınmanızın önünü tadilat, petek sökme takma işi çıkarmadan sunabiliriz.

Eyüp Akşemsettin su tesisatçısı su akan yeri termal kameralı bulan servistir. Örneğin, kaloriferde sürekli su eksilmesi, bar basıncı düşmesi sorunu var. Bunu kombideki, petek borusu paslanması gibi nedenler de yapabilir. Islaklık çok az bile olsa termal kamerayı su kaçağı tespiti alanında akan yeri, tesisatın neresinden geldiğini gösterecektir. Dıştan sızdırmayacak bant gibi parçalar ile sarma, peteğin içine kaçak kapatıcı ilaç ekleme veya paslanma ileri derecede ise o bölgeyi değiştirme gibi pek çok işlem ile sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*