esenyurt mehterçeşme su tesisatçısı

Esenyurt Mehterçeşme su tesisatçısı firması olarak robotla tıkanıklık açma, cihazla tıkalı gider açma ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. En iyi kaliteli petek temizliği cihaz ve kimyasal ile sunmaktayız. Isıtılacak birkaç litre su ve 1 litre kimyasal ile temizlenmeyecek petekler yoktur. Tüm kirleri sökecek güçlü basınçlı su motoru ile kirleri de ayrı bir haznede toplayacak bu işlemin süresi 1-2 saat kadardır. Petek buz gibi ve odaları ısıtmıyor nasıl ısıtılır gibi düşüncelerinizde sonuç alacağınız yöntemlerimizi petekleri yerinden sökmeden yapan firmayız.

Mehterçeşme Su Tesisat Ustaları

Esenyurt Mehterçeşme su tesisatçısı tavandan su damlamasını bulan su sızıntılarını onaran servisiz. Banyo tavanında leke , kararma oluştu gibi durumlar kokulu ise atık borularında su kaçağı tespiti yapmamızı gerekli kılabilir. Herhangi bir çapa sahip gider borusuna kamera takılması sonucunda sızıntı yerini direkt görebiliriz. Hatta çok küçük bir kayıp ise onarma sıvıları da mümkündür. Gider borusunda conta çıkması veya yerleştirilmemiş olması, ek yerlerindeki arızalar, gider borusunun kırılması gibi sayısız durumlar olabilir ve önlemler bu cihaz verileri ile kısa sürede garantili olarak sunulabilir.

Esenyurt Mehterçeşme su tesisatçısı taşan banyo giderini açan firmadır. Banyoda tıkanıklık açma işleminde taşan gider içerisine açıcı yay gönderilmesi ile başlar. Yay atık noktalarına gelir ve cihazdaki dönüş hareketi ile parçalanır. Tesisat borusuna zarar verilmez. Yay , robot cihazdaki dönüş gücü haricinde ekibimizin daha derine yayı ilerletmesi nedeniyle , en uzaktaki noktalara kadar ulaşır ve kamera ile o noktaların temiz duruma geldiğine emin oluruz. Kaliteli ve güvenilir robotla tıkanıklık açma işlemi için bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*