beykoz göksu su tesisatçısı

Beykoz Göksu su tesisatçısı firmamız robotla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği işlemleri sunmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti yapan firma olup hava tahliye alanlarındaki sızıntıları kısaca sizlere anlatalım. Elektrik kabloları, sıhhi tesisat boruları bu hatta döşenebilir. Apartman havalandırma boşluğundan su sızıyor sorunu için birkaç katı dahil edebilecek havalandırma bölümünde kamerayla inceleme yapılabilir. Üst katlardaki gider tesisatında patlak olabilir ve havalandırmadan akabilir. Üst katın kalorifer peteğinde su kaçağı varsa keza aynı şekilde akabilir ve termal kameralar ile bulabiliriz. İlgili tesisat türüne ve sorunu görerek araştırmayı kırmadan yapabiliriz.

Göksu Kameralı Tesisatçı

Göksu su tesisatçısı bina ısı verimini arttıran petek temizliği servisidir. Kalorifer tesisatının çabuk bozulmaması için bakım yapılması gerekir. Petekteki suyun rahatlıkla kanallarda dolaşması gerekir. Bunu engelleyen bazı maddeler zaman zaman iç tabakada ürer ve petekler neden soğuk sorunu karşınızda olur. Bunu düzelten kimyasalla özel petek temizleme makineleri vardır ve tesisata bağlanarak yıkama sıvıları ile devir daim yaptırılarak tüm kirli maddeler çekilir. Temiz su eklenerek petek koruma ilacı eklenir sıcaklığın daha iyi seviyelere ulaşmasında yardımcı olacaktır.

Beykoz Göksu tesisatçısı kimyasal ilaç ve makine kullanan tıkanıklık açma servisiyiz. Bazen sertleşmiş atıklar olur ki yumuşatmakta fayda vardır. Her zaman kullanmayız. Kameralar ile kanal içindeki girişleri kullanarak tadilatsız görüntülü gider borusu araştırması, atık bulunan alanda onu yumuşatacak kimyasal ilaç ve atığı parçalayacak robot cihazdaki tel müdahaleleri ile kusursuz işlemler sunarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*