eyüp esentepe su tesisatçısı

Eyüp Esentepe su tesisatçısı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, su kaçağı bulma ve ilaçlı petek temizliği servisleri vermekteyiz. Peteklerdeki kireç, pas ve tortuyu petek temizleme hizmeti vererek temizleyen firmayız. Kış günlerinde en fazla istediğimiz şey ısınma ihtiyacımızı gidermektir. Ama bunun içinde sağlam bir peteğiniz olması gerekmektedir. Petekler zaman içerisinde içinde yabancı maddeler biriktirir. Bu birikme sonucunda ise petekler ısınamaz hale gelir. Bizlerde bu ısınmayan petekler için özel petek temizliği kimyasalları ve petek temizleme makineleri ile ısınmayan petekleri ısıtmaktayız.

Eyüp Esentepe Kameralı Tesisatçı

Eyüp Esentepe su tesisatçısı kanalizasyon gideri açma yapan servistir. Apartmanın zemin, bodrum katındaki kanalizasyon ve iski kanalizasyonunun aynı seviyede yer alması ilerleyen vakitlerde akıntının yavaş olmasından dolayı atıkların geri gelmesine neden olabilir. Yağ, kireç tabakası, atıkların sertleşmesi gibi nedenler tıkanıklık açma robotu kullanılması ile atık kümelerinin olduğu gibi hareketini sağlayabilir. Gider borusuna ilgili kattaki tuvalet veya ana atık kanalı kullanılabileceği gibi logar kapağı açılarak da atık yüksekliği düzeltilebilir ve yaptığımız işlemlerde kameralı kontrolü gerçekleştirmekteyiz.

Eyüp Esentepe su tesisatçısı kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinde kameralı cihazlar kullanan firmadır. Kameralı cihazlar sayesinde kaçak bulunan bölgeye hiçbir kırma dökme işlemi yapılmaz. Profesyonel aletler olmadan yapılan su kaçağı bulma işlemlerinde ise maddi ve manevi hasar fazlasıyla meydana gelir. O yüzden evinizde böyle bir tesisat problemi varsa ön araştırma yapıp aradığınız tesisatçının kameralı olduğuna emin olunuz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*