beykoz öyümce su tesisatçısı

Beykoz Öyümce su tesisatçısı olarak makineli petek temizliği, robotla tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Peteğin kirli suyunu değiştirmek, ısınma problemini giderir mi? Hayır, böyle bir etkisi yoktur. Isınma ve kokunun kaynağı kireç, pas, tortu maddeleridir ve kimyasal sıvı ile temizlenmesi sonucunda giderilmesi gerekir. Bazen ise petek suların vana, suyu tutan bölgelerden akabilir ve küçük bir müdahale ile sorunu düzeltebiliriz. Peteğin içinin temizlenmesi işlemleri kimyasallı sıvı ve basınçlı makinenin birlikte kullanılarak tesisatın hepsine ulaşması ve maddeleri tamamen çözmesi ile olur. Bu maddeler dibe çökerse yine soğuma oluşturur. Fakat yüksek basınçlı su makinesi ile buna gerek kalmaz ve çok küçük petek içlerinde bile kir tabakalarını alırız. Peteğin ızgara içini, petek arasını kuru buhar makinesi ile tozlarını temizleme işlemleri de firmamızca sunulmaktadır.

Beykoz Öyümce Kameralı Su Tesisat Ustaları

Öyümce su tesisatçısı duvar su sızıntısını tamir ilacı ile onaran firmayız. Duvardaki dekorasyon malzemesi bazen çok pahalı olabilir ve kırılmasını istemeyebilirsiniz. Bu durumda sızıntı miktarını basınç makinesi ile bakarak ölçülmesi ve uygun değerde ise su kaçağı tespiti alanında hangi tesisatta olduğuna karar vererek su kaçak kapatıcı, onarıcı sıvının tesisata geçmesini sağlarız. Tüm tesisat boyunca ilerler ve sızıntı alanında durarak, o alanı kaplar. Sağlığa zararlı olmayıp, tadilatsız su kaçak onarımı, tamiri alanına ilgi gösteren tüm müşterilerimizi bekleriz.

Beykoz Öyümce su tesisatçısı demir su tesisat borularında kireçlenme için tıkanıklık açma yapan servisiz. Demir su borusunda tazyikli suyun az gelmesi kaynak hatası, içindeki kirlenmenin giderek artmasından dolayı olabilir. Demir su borularını değiştirmeden içini temizleme işlemleri sırf bu alandaki tesisat sistemleri için geliştirilmiş olan yıkama sıvıları ile uygulanmakta olup, tesisattaki tüm kirliliği makineli müdahale ile kırmadan temiz duruma getirilmesi gün içi işlemler ile yapılabilir ve garantilidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*