beykoz akbaba su tesisatçısı

Beykoz Akbaba su tesisatçısı firmamız robotla tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve kırmadan su kaçağı tespiti servisleri sunmaktadır. Boru patlağı su sızıntılarını kırmadan bulan su kaçağı tespiti ekipleriyiz. Temiz su borusu kaçağı var diyorsanız hemen vanaları kapatmalısınız. Bazen en küçük rutubet, küf bile bunun göstergesi olabilir ve kendiliğinden geçmez. Ekibimiz dairenizle sınırlı basıncının ne olduğunu gözler. Bazen basınç fazladır ve patlama yapabilir. İdeali 4 civarında olması gereken basınç değeri artarsa inanılmaz su açığa çıkacaktır. Dedektör takılması sonucunda sesleri dinleyerek yerini bulabilir ve her tülü şebeke, sıcak su borusu kaçağı bulma işlemlerini hasarsız bir şekilde yapabiliriz.

Beykoz Akbaba Tesisat Ustaları

Beykoz Akbaba su tesisatçısı tıkanan su tesisat borularını tıkanıklık açma kimyasalı ile açan servisiyiz. Küçük bir yıkama maliyeti ile beton, fayans içindeki su borularını yıkama sıvısı ile temiz duruma getirilmesine ne dersiniz? Üstelik tadilatsız seçenekler üretiyoruz. Tıkanmış su tesisatındaki tazyik miktarı oldukça düşer ve kirli suyun musluktan, bataryadan akması durumları oluşur. Fakat sizin tesisatınızla sınırlı su borularına yıkama sıvısı eklenirse musluk bölgelerinden tüm kirli materyaller, kireç, paslar temizlenmiş duruma çıkabilir.

Beykoz Akbaba su tesisatçısı peteklerin içindeki tortuyu, kireci temizleyen petek temizliği firmasıyız. Peteklerin üstü sıcak altı soğuk nasıl düzelir? Kombi filtre kirlenmesi, kombi pompa arızası, petek iç temizliği ve daha pek çok sebep buna etken olabilir. Ekiplerimiz cihaz ve tesisat araştırmasını yapar. Ardından gerekli ise petek içindeki kirlenmeleri makine takılması sonucunda iç kısımlarda çözünmeler başlar. Cihazla sürekli alır ve tekrar tesisata dolmasına izin vermeyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*