kartal atalar su tesisatçısı

Kartal Atalar su tesisatçısı firmamız robotla su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. ısıtma tasarrufu sağlayan petek temizliği servisiyiz. Petek temizleme işlemi doğal gaz tasarrufu sağlar mı? Peteği ne zaman temizletmelisiniz? Bir, iki sene aralığında temizlenmesini öneriyoruz. Hatta her sene yaptırmanız doğal gaz harcamalarında oldukça düşüş sağlayabilir ve ısınma kalitenizi arttırır. Bunun sebebi sürekli su içinde üreyen pasın, kirecin makinede takılması sonucunda basınçlı su ve kimyasal ile yıkanarak alınmasından geçmektedir. Kaç tane petek olduğu, kirlilik miktarı, tesisat ve kombi bakımı dahil peteği temizleyen firmalar olarak ne kadar düzeltilmesi gereken işlem varsa eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz. Hiçbir peteğe zarar vermeden makinelerimiz ile bu sorunu hızlıca çözüme kavuşturmaktayız.

Atalar Kameralar Tesisat Ustası

Atalar su tesisatçısı temiz su borularındaki kaçakları indirimli su kaçağı tespiti makineleriyle bulan servisiz. Sıcak, soğuk temiz su sızıntılarını bulmanın yolları biraz farklıdır. Vananın açıklık ve kapalılık durumuna göre su sesleri daha çok açığa çıkar ve bir cihaz takarak hem basınç testi hem de ses dedektörünü o sesi takip etmek için yüzeylere tutarak şebeke hattı kaçaklarını buluruz. Sıcak su hattı kaçağını bulmak için ise yüzeylere termal kamera tutarak adeta canlı bir röntgen çeker ve noktasal olarak sızma alanlarını görüntüler ve ona yönelik çözümler getiririz.

Kartal Atalar su tesisatçısı çapı daralan su borusunu kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıyız. Kirlikten dolayı su tesisat borusunun çapının daralması sıklıkla oluşmaktadır. Oluşma süresi birkaç seneden daha uzun aralığa kadar çıkmakla birlikte tıkanan su borularını açan servis olarak tesisatın içine yıkama sıvısı ilave edip, makine ile kontrol ederek tesisatınızı baştan sona yıkayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*