üsküdar barbaros su tesisatçısı

Üsküdar Barbaros su tesisatçısı firması olarak kombi petek temizliği, su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açma hizmetleri vermekteyiz. Günümüzün teknolojisini kullanarak su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktayız. Herhangi atık veya temiz su borusunun delindiğini anlamak için bilgisayar destekli analiz şarttır. Örneğin, sıcak su borusu sızdırıyor mu, sızdırıyorsa nasıl bulunur sorusunun cevabı bu hat içine sıcak su gönderilmesi ve termal kameralar ile araştırılmasıdır. Büyük bir netlik içinde cevabı alabiliriz ve eğer mikro düzeyde damlama varsa onları kimyasal ile bile onarma imkanımız vardır.

Üsküdar Barbaros Su Tesisatı Ustası

üsküdar Barbaros su tesisatçısı olarak uzmanlık düzeyinde kalorifer sistemi içindeki tüm pisliklerin düzenli bir şekilde bazı cihazlar kullanılarak petek temizliği yapılmasını sağlıyoruz. Bunu uygulamak zorundayız çünkü eğer yapmazsak peteklerde metali eritecek problemler hızlıca baş gösterebilir. Yani ısınma sorunu olan peteklerin kendiliğinden düzelmesi gibi bir seçenek kesinlikle yoktur ve bizi şuanda arayarak tüm radyatör içi pislikleri çok kısa bir zaman içerisinde havlupan giriş kanalları kullanılarak temizlenmesini rahatlıkla yapabiliriz. Ayrıca peteklerinizdeki hava problemi ayarı dıştan bakılabilecek termal kamera ile ısı analizi gibi işlemler titizlikle uygulanabilir. Petekleri her kullanmanızda giderek sayısı artmaya başlayan kireç gibi maddeler oldukça geniş yer kaplar ve bunları çözücü halde toz kıvamına getirmek için sıvı bazı ürünleri kullanmaktayız ve bunu da basınçlı halde ilk petekten en uzaktakine rahatlıkla ulaştırabilecek sistemlerimiz vardır.

Üsküdar Barbaros su tesisatçısı mutfak lavabosu tıkandığı anda yapılması gerekenler arasında mutlaka tıkanıklık açma cihazı ile tıkanıklık gideren servislere ulaşmaktır. Temiz su cihaza aktarılır ve belli bir ivme de püskürtme başlığına gönderilir ki ilgili kablo uzunluğu yirmi metreyi aşmaktadır. Lavabo kanalı kırılmadan içindeki tüm pisliklerin temizlenmesi bu yöntem ile uygulanırken, kamera ile de her zaman teyit etmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*